buttons
buttons
buttons
buttons
buttons
buttons

Чоловічі сумки та вибір матеріалу

Сучасний ринок пропонує досить широкий спектр матеріалів з яких може бути виготовлена чоловіча сумка. Крім того класичний чорний і коричневий колір потіснили різні відтінки синього, сірого і навіть бордо. Сумки на кожен день взагалі можуть бути найрізноманітніших кричущих кольорів, що дозволяє їх власникові виділитися з натовпу.

Ось що пропонують виробники:

Кожа. Цей матеріал споконвіку вважався найміцнішим, довговічним і красивим. Сумки зі шкіри завжди говорили про достаток і добрий смак свого власника. Шкіряний аксесуар надійно збереже в цілості речі, що довірив йому власник. До мінусів відноситься висока дорожнеча натуральної шкіри і досить важка вага навіть порожній сумки.

Шкіра PU. На ринку шкіряних аксесуарів наполовину натуральний матеріал істотно потіснив свого попередника. Така шкіра складається з трьох шарів: тканини, шкіри та поліуретану. Середній шар дозволяє надати виробу всі позитивні якості шкіри, а верхній підсилює їх, надаючи сумці легкість і забезпечуючи надійний захист від промокання. Крім цього сумки з такого матеріалу коштують в рази дешевше, мають низьку вагу. Різні види тканого матеріалу дуже популярні у виробників чоловічих сумок. Однак, рвуться такі сумки набагато швидше, ніж їх шкіряні побратими.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

5 × пять =