buttons
buttons
buttons
buttons
buttons
buttons

Що розповість сумка про власницю

Напевно всі дівчата погодяться з тим, що сумочка — це вже давно не засіб для перетягування речей з місця на місце, якщо це не стосується спеціальних валіз або туристичних рюкзаків. Для таких цілей можна вибрати речі і простіше, які не шкода порвати, забруднити або зіпсувати іншими методами. Але сучасна жіноча сумочка — це не тільки аксесуар, але і відображення особистості її господині.

Сумка, як характер

Такий важливий аксесуар, як ручна поклажа, може описати характер дівчини не гірше, ніж лінії на її руці. Так як купити жіночі сумки в Україні недорого — це цілком реальна і здійсненне завдання, то одним з критеріїв для опису буде кількість придбаних аксесуарів. Дійсно, одна якісна брендова річ здатна перекрити собою гору інших предметів гардероба гірше. Отже, якщо господиня має дві улюблені сумки (для холодного і теплого пори року), то можна з упевненістю говорити про консерватизм і відсторонення від змін. Якщо ж дівчина вважає за краще міняти аксесуари від випадку до випадку, то вона легка на підйом і досить ініціативна.
Більше або менше

Другий показовою характеристикою є обсяг сумки. Дівчина сімейна і господарська, як правило, вибере аксесуари значного розміру, щоб завжди мати можливість тягати з собою речі першої необхідності. Повною протилежністю виявиться дівчина, що віддає перевагу невеликі клатчі, які в широкому асортименті присутні в магазині stunner.com.ua. Така дама впевнена, що все, що їй може знадобитися — це ключі, телефон і кредитка, які, по-хорошому, так само легко можуть вміститися в невелику кишеню.

Чого в ній тільки немає

Найбільш показовою характеристикою дівчата є вміст її сумочки. Справжня жінка знає, що порядок в сумці — це не тоді, коли в ній тільки потрібні речі, а коли немає непотрібних. Саме тому дуже часто ручна поклажа стає обителлю:
різноманітних косметичних засобів;

  • гребінця;
  • гаманця;
  • ключів;
  • дзеркальця;
  • серветок всіх типів;
  • невелика аптечка.

Нерідко там можуть виявитися навіть такі нежіноче речі, як ніж, молоток і штопор. Весь вміст — це настрій, характер і захоплення. Саме через таких міркувань, деякі потенційні роботодавці просять показати вміст сумки дівчини, що прийшла на співбесіду.
Не менш важливими характеристиками є колір і обраний бренд. Чим яскравіше кольору, тим більше емоційними можна вважати власниць таких аксесуарів. І навпаки — вибір чорно-білої палітри вказує на традиційність і консервативність смаків, а також на те, що дівчина може бути максималістом у вирішенні багатьох питань.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

2 + четыре =