Що таке рафія, та як доглядати за виробами із рафії?

Першоджерело рафії – це пальмові лисття з пальм Raphia farinifera, звідси і назва, ці лисття дуже довгі, їх розрізали на тонкі смуги і висушували природним шляхом. Виходила міцна і легка нитка, з якої виготовляли кошики та головні убори.

Рафія із якою працюю я називається ISPIE, виробляється вона на заводі Shanghai Wellmay Industrial Co., Ltd., який розташований в Шанхаї. Це вже матеріал із целюлози, який імітує рафію, але також є натуральним. Він повністтю зберігає такі влативості як міцність, легкість, здатність “дихати”, не вигоряє на сонці. Але при цьому сучасна індустрія дозволила зробити нитку однорідну, та надати їй різні кольори і відтінки.

Вироби з рафії ISPIE виходять легкими, яскравими, та будуть довго Вас радувати при правильному догляді.

А доглядати за нею зовсім не складно. При забрудені протерти вологою серветкою або губкою з мильним розчином, головне не перестаратися з вологою. Якщо вже випадково вийшло, що виріб зовсім мокрий, то його треба висушити максимально надавши бажану форму. А потім обробити паром, поки виріб теплий він легко приймає потрібну форму. А праски рафия зовсім не боїться, не бійтеся і Ви її прямо прасувати.

Якщо залишились питання, я з радісттю допоможу.