buttons
buttons
buttons
buttons
buttons
buttons

Як купити або вибрати статусну жіночу сумку

Остання формує остаточний образ, головне правильно підібрати її до одягу, туфель / черевиків / чобіт і прикрас. Для бізнес-леді сумочка є ще й візитною карткою.

Що робить сумку статусної ? 

Є кілька умов, які гарантують вдалу покупку:

  • Якість виготовлення.
  • Ідеальна форма.
  • Бренд.

На піку популярності сьогодні — Birkin від Hermes. Такі сумки відрізняються особливою обробкою шкіри, яку тримають в секреті, і фурнітурою з натурального золота або паладію. Придбати цю сумку зі шкіри — зробити хороший внесок в свою репрезентативність.

Головні параметри правильного вибору

Купуючи сумку, багато жінок ретельно її обмацують і навіть обнюхують. Але крім перевірки якості, варто враховувати ще форму речі і стиль. Варіант «ділова сумочка для офісу»:

  1. Їх має бути кілька: на тепле і на холодну пору року. Для літа підійде відтінок «кава з молоком» або пісочний, для зими найкраще чорний і колір «баклажан».
  2. Розмір. Треба врахувати, чи вистачить місця в сумці для необхідних щодня речей. Можна придбати дві сумки: містку для паперів і витончену — для косметички. Найкраще вибрати форму прямокутника або трапеції, зі стійким дном.

Фейк або імітація?

Всі статусні вироби коштують недешево, тому багато жінок вважають за краще фейки. Це не кращий варіант, адже підробка прослужить недовго. Вигідніше придбати імітацію, з якою попрацював майстер. Тим більше що зараз ціна виробів під Prada, Gucci або D & G дуже доступна. Ці брендові товари не тільки мають вагу на ринку моди, але і гарантують якість, що теж важливо.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

восемь − семь =