buttons
buttons
buttons
buttons
buttons
buttons

Як вибрати жіночий годинник?

Годинники жіночі можуть бути, як для практичних дам, так і для жінок, які стежать за модою. Для багатьох жінок це не просто прилад для впізнавання часу, але ще і гарний аксесуар. Але гарним аксесуаром вони стануть, тільки якщо правильно їх обрати, а як це зробити, ми Вам підкажемо. Жіночі наручні годинники можна обирати за типом механізму:
а) кварцові жіночий годинник — як правило вони більш доступні за ціною і більш практичні, кварцові годинники не потрібно заводити і можна просто насолоджуватися ними, принаймні до найближчої зміни батареї.
б) механічні жіночі годинник-як правило, механічні жіночі наручні годинники виготовляють з автопідзаводом, тому їх не потрібно постійно заводити. Це дуже зручно для тих, хто регулярно їх носить. Як правило, жіночі наручні годинники з автопідзаводом трохи менш точні, ніж кварцові моделі, і менш бюджетні.

1413507_3

1405010_3

Бувають різні види відображення часу на жіночому годиннику: в основному розрізняють два види відображення часу, аналогові жіночий годинник і електронні. Звичайно більшою популярністю серед жінок користуються жіночі наручні годинники зі стрілками. Цифрове відображення часу, в основному використовують у спортивних жіночих годинників і годинників, стилю ретро, така модельна лінійка присутня у жіночих наручних годинників Casio retro. Також в асортименті нашого магазину можна побачити жіночий годинник зі стрілками і при цьому електронні. Жіночі наручні годинники різних типів і енергію отримують по різному: годинники жіночі зі стрілками
а) від батарейки, або по іншому кварцові наручні жіночі годинники, вибираючи годинники жіночі від батарейки, не забувайте про те, що вони вимагають регулярної заміни.
б) від сонячної батареї — наручний годинник на сонячній батареї — відмінний вибір! Вони безсумнівно дуже практичні і довговічні, як правило дорожчі, ніж перший варіант. Вибір годинників з такою батареєю обмежений, не всі виробники наручних годинників це практикують.
в) від тепла руки, але як правило, цей спосіб споживання енергії використовується рідко і вибір дуже обмежений.
г) жіночі годинники на пружинному механізмі, або по іншому — механічні жіночий годинник з автопідзаводом, цей спосіб напевно є класикою, і багато жінок віддають перевагу саме цьому типу.
Годинники виготовляють з абсолютно різних матеріалів:
а) найпоширеніший матеріал для виготовлення жіночих наручних годинників, це мабуть, нержавіюча сталь. Жіночий годинник з нержавіючої сталі дуже міцний і надійний, як правило не викликає алергії. Але наручні годинники жіночі з цієї сталі можна механічно пошкодити.
б) керамічні жіночі наручні годинники, як правило обирають жінки, які цінують витонченість. Вони неодмінно підкреслять Вашу індивідуальність і прикрасять Вашу руку.
в) титанові жіночі наручні годинники, не викликають алергії. Жіночі годинники з титану відрізняються легкістю і шляхетним матовим відтінком.
д) багато жінок вважають за краще алюмінієві наручні жіночі годинники, це мабуть самий довговічний матеріал. А також наручний годинник з алюмінію не схильні до подряпин і інших механічних пошкоджень.

1412307_3

Деякі жінки вважають за краще вибирати собі годинник за формою, жіночий годинник круглої форми — найбільш популярні серед модниць, вони досить універсальні і відмінно доповнять будь-який образ, круглі жіночий годинник можуть бути як спортивними, так і класичного типу. Деякі модниці воліють Fashion жіночий годинник, до Fashion типу можна віднести марки, які роблять упор на незвичайний дизайн годинників. Жіночий годинник прямокутної, бочкоподібної і овальної форми — чудово підійдуть власницям тонкої руки, за рахунок подовженої форми, вони будуть виглядати більш акуратно. І нарешті жіночий годинник квадратної форми, відмінно підійдуть жінкам, які люблять незвичайні прикраси і вважають за краще екстравагантний стиль в одязі.
Дорогі жінки, який би годинник Ви не вважали за кращим, ми з радістю допоможемо Вам з вибором і зробимо все, щоб Ви залишилися задоволені.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

четыре × 3 =